Wysyłka i inne sposoby dostawy

Przesyłka kurierska

Wszystkie zamówienia realizowane są w jak najkrótszym czasie. Zamówienia złożone w naszym sklepie wysyłamy od poniedziałku do piątku. Wszystkie zamówienia, które zostały opłacone i zaakceptowane przed godziną 12:00, wysyłamy najczęściej jeszcze tego samego dnia, a zamówienia złożone po godzinie 12:00 zostają wysyłane w następnym dniu roboczym. Wszystkie zamówienia realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Czas dostawy to 1-2 dni roboczych. W przypadku chwilowego braku danego produktu w naszym magazynie skontaktujemy się z Tobą i ustalimy indywidualnie czas dostawy.

Wszystkie przesyłki są zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniami w transporcie. Po nadaniu przesyłki możemy przekazać Ci numer listu przewozowego, dzięki czemu możesz śledzić przesyłkę w trakcie transportu i skontaktować się z kurierem w celu umówia się na odbiór przesyłki.

Odbiór osobisty

Serdeczenie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy w której możesz odebrać produkty oraz dokonać innych zakupów.

Inne formy dostawy

Posiadamy własny transport, który umożliwia nam dostarczenie wiekszej ilości produktów pod wskazany przez Ciebie adres. Stale obsługujemy naszych Klientów na terenie Podkarpacia i Lubelszczyzny a także w okolicach Krakowa i Warszawy.