O nas

ARWIN kompleksowo i profesjonalnie obsługuje Klientów w zakresie sprzedaży, wynajmu i serwisu maszyn oraz części zamiennych, a także materiałów eksploatacyjnych i budowlanych. Nasza oferta skierowana jest głównie do firm posadzkarskich, tynkarskich, malarskich, dociepleniowych oraz ogólnobudowlanych. W ofercie posiadamy sprawdzone produkty renomowanych marek takich jak: Putzmeiser, Brinkmann, PFT, Wacker Neuson, Fogo, Gaco, Kreber, Sola, Gessler, Tyrolit i wiele innych, dbając o najwyższą jakość i niezawodność dostarczanych przez nas produktów na budowę. 

Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Staramy się odpowiadać na każde zapotrzebowanie, które może pojawić się na budowie. Zależy nam na tym, aby ułatwić pracę naszym Klientom i spowodować, iż będą mieli więcej czasu dla Siebie. Chcemy być wsparciem doradczo-technicznym, niosąc poczucie firmy na której zawsze i wszędzie można polegać. Poprzez zdobytą wiedzę i doświadczenie, wiemy jak bardzo ważna jest komunikacja między firmami i wzajemne wsparcie w rozwiązywaniu problemów. W sytuacji podbramkowej chętnie odbierzemy telefon po godzinach pracy lub w dniu wolnym, aby pomóc w rozwiązaniu kłopotu na budowie.

Naszym głównym obszarem działania jest województwo podkarpackie i lubelskie, a także małopolskie, świętokrzyskie i mazowieckie. Posiadamy podpisaną umowę z firmą kurierską oraz własny transport, co umożliwia nam podjęcie współpracy i sprzedaż na terenie całego kraju i zagranicy. Powierzone nam zlecenia, staramy się wykonywać w miarę możliwości sprawnie i szybko, tak aby nasz Klient mógł skupić się na realizacji swoich planów i projektów. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !